'; $label .= ($params['altlabel']) ? $params['altlabel'] : $element->config->get('name'); $label .= '';}// create class attribute$class = 'element element-'.$element->getElementType().($params['first'] ? ' first' : '').($params['last'] ? ' last' : '');?>

Kõiki noori, kes tahavad, et Eesti liiguks edasi, et säiliks inimeste tegevusvabadus ning noortel oleks võimalused arenguks, ühendab Eesti Reformierakonna Noortekogu (ERNK). Siia kuuluvad inimesed, kes on kuni 35 aastat vanad. Meil on üle 5000 liikme erinevates noorte Reformiklubides üle Eesti.

RE Noortekogu on alati olnud Eesti tuleviku kujundaja. RE Noortekogu on alati olnud julge, aktiivne ja nooruslik kaitstes tegevusvabadust ja tervet mõistust.

Eesti Reformierakonna Noortekogu missioon on aidata kaasa Eesti Reformierakonna põhimõtete ja eesmärkide elluviimisele. Me seisame liberaalse ühiskonnakorralduse eest. Inimene peab olema vaba oma valikutes ja otsustes. Peame tähtsaks inimeste vabadust otsustada ise oma tuleviku üle, samas peab inimene olema valmis võtma vastutuse oma tegude eest. Meile igaühele on isiklikult kõige olulisemaks Reformierakonna Noortekogus meie väärtused ja usk vabadusse

Edumeelne, aktiivne ja tasakaalukas inimene on kaasaegses ühiskonnas in. Vaid vabad inimesed saavad olla edukad, vaid vabad inimesed saavad olla aktiivse elurütmiga, vaid vabad inimesed saavad ise tasakaalukalt otsuseid vastu võtta. Seetõttu ongi meie peamiseks väärtuseks vabadus ja iga meie poliitika on suunatud sellele, et tagada inimestele enam vabadust, rohkem valikuvõimalusi ja seega selgemat vastutust.

Reformierakonna Noortekogu liikmete hulgas on nii keskkooliõpilasi, üliõpilasi, kui ka kogenud poliitikuid. Klubi liikmeid seob aktiivne ellusuhtumine, liberaalne maailmavaade ja tahtmine oma mõtted teoks teha.

Reformierakonna Noortekogu on suure poliitilise esindatusega noorteorganisatsioon. Meil on esindajad Reformierakonna juhatuses - Riigikogu liikmed Taavi Rõivas, Arto Aas ning Keit Pentus. Alates 2011.a 6. märtsi Riigikogu valimistest on meil viis esindajat Riigikogus: Lauri Luik, Taavi Rõivas, Arto Aas, Remo Holsmer ja Kalle Palling. Viimastest valimistest on esindatud Reforminoored ka valitsuses: Keit Pentus (keskkonnaminister) ja Kristen Michal (justiitsminister).

Kontakt

Tõnismägi 9, Tallinn 10199
Tel. 6808080
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.reforminoored.ee